SYSTEMY PARKINGOWE

Dzięki PKE DESIGNA PARKING SYSTEMS GMBH poszerzyliśmy naszą ofertę produktową.

Spółka DESIGNA jest znana jako światowy lider w obszarze zarządzania parkingami i ich monitoringu.

ABACUS

System PM ABACUS powstał z myślą o obsłudze dużych projektów o zasięgu krajowym i globalnym. Dzięki wdrożeniu uznanych międzynarodowo standardów sprzętowych i standardów oprogramowania udało się osiągnąć otwartą i przejrzystą koncepcję interfejsu i niemal nieograniczoną skalowalność.

Dzięki tym właściwościom PM ABACUS stanowi odpowiednie rozwiązanie także dla średniej wielkości systemów liczących od 5 do 25 terminali – z możliwością rozbudowy w przyszłości do większej sieci.

PM ABACUS wyznacza standardy nie tylko pod względem niezawodności i przyjazności dla użytkownika, lecz również – i przede wszystkim – dla możliwości integracji i tworzenia sieci.

Od tworzenia sieci miejskich, poprzez szpitale, lotniska, centra handlowe aż do hoteli i obiektów rozrywkowych, PM ABACUS integruje rozwiązania przeznaczone do obsługi coraz bardziej złożonych i kompleksowych wymagań.

Do góry

SLIMPARK

Kompaktowe rozwiązanie systemowe SLIMPARK jest szybkie i łatwe w instalacji, a jednocześnie na tyle elastyczne i wydajne, aby móc sprostać wszystkim wymaganiom stawianym systemowi parkingowemu.

SLIMPARK wykorzystuje technologię kodów kreskowych, która szczególnie nadaje się do mniejszych parkingów i obsługuje karty parkingowe wystawiane zarówno dla osób parkujących na krótki, jak i na dłuższy czas.

Kolejną zaletę stanowi fakt, że system SLIMPARK składa się z minimalnej liczby ruchomych komponentów, co znacząco ogranicza nakłady na konserwację i części zamienne oraz związane z tym koszty. Z drugiej strony, charakteryzuje się maksymalną przyjaznością dla użytkownika – mimo swojej wszechstronności ten nieskomplikowany system odznacza się wyjątkowo prostą i intuicyjną obsługą.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.designa.at

Do góry